Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. Bóg zapłać wszystkim za dobre przeżycie Triduum Paschalnego i za liczny udział w nabożeństwach Wielkiego Tygodnia.
2. W sposób szczególny pragnę podziękować Pani Katarzynie Majerczyk i Pani Agnieszce Kułach za wykonanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz dekoracji wielkanocnej naszego Kościoła.
3. Bóg zapłać naszym Druhom Strażakom, a także Członkom Związku Podhalan za umycie parkingu na Święta oraz za wytrwałą służbę przy Grobie Pańskim i podczas Procesji Rezurekcyjnej.
4. Bóg zapłać Służbie Liturgicznej za piękne asysty i czuwanie przy Ciemnicy Grobie Pana Jezusa.
5. W poniedziałek 22 IV Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte tak jak w niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
6. W najbliższy piątek 26 IV z racji Oktawy Wielkiej Nocy – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. 28 IV przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji Krakowskiej. A na Mszy świętej o godzinie 11:00 do społeczności Kościoła poprzez sakrament chrztu świętego zostanie włączona Katarzyna Łukaszczyk.
8. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Stanisławie Czubernat, Małgorzacie Cudak, Joannę Gondek, Annie Młynarczyk, Krystynie Stoch oraz Danucie Siuty. Na najbliższy tydzień troskę o czystość naszego Kościoła powierzamy Paniom: Marii Majerczyk, Joannie Łukaszczyk oraz Joannie Pradziad.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00