Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. W niedzielę 13 X w całym Kościele obchodzony jest 19 Dzień Papieski. Po każdej Mszy świętej odbywa się kwesta na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na ten cel.
2. Trwa miesiąc październik, a więc zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy różańcowej. W tygodniu o godzinie 17:30, a w niedziele o 15:30.
3. Kalendarz liturgiczny:
We wtorek 15 X – wspomnienie św. Teresy, dziewicy i doktora Kościoła.
W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa.
W piątek 18 X – święto św. Łukasza Ewangelisty. Po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia. A o godzinie 19:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
4. Również w piątek 18 X będziemy przeżywać kolejny raz Święto Patrona naszej Szkoły - bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. O godzinie 9:00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta. Po Mszy św. część oficjalna w Szkole na którą zapraszają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice i uczniowie naszej Szkoły.
W sobotę – święto św. Łukasza ewangelisty.
5. Pozostał jeszcze tydzień, aby można było nabyć Album ze zdjęciami naszego Kościoła. Zostało kilkanaście sztuk. Jeśli ktoś zechciałby go nabyć, to proszę to uczynić do niedzieli 20 X. Potem resztę odeślemy do wydawnictwa.
6. Bóg zapłać Panu Stanisławowi Żegleniowi za przekazanie 10 kubików drewna opałowego do ogrzewania naszego Kościoła na zimę. A Panom: Józefowi Gał Hrabiancynemu, Józefowi Pawlikowskiemu Sakrosiowi, Józefowi Gał Powikowi, Stanisławowi Gał, Władysławowi Pawlikowskiemu Iwańskiemu, oraz Stanisławowi Żegleniowi za pomoc w ścięciu i dostarczeniu tego drewna na plebanię oraz za pomoc w rozładunku węgla.
7. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii po każdej Mszy świętej.
8. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Pani: Zofii Gał nr 7, Marii Gał nr 8A oraz Marii Gał nr 6. Na następny tydzień troskę o czystość naszego Kościoła powierzamy Paniom: Annie Dziadkowiec, Małgorzacie Stasik oraz Stanisławowi Gał.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00