Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. Rozpoczął się okres wakacji, dlatego witamy serdecznie w naszym Kościele wszystkich Gości i życzymy dobrej pogody oraz dobrego wypoczynku fizycznego i duchowego.
2. W czwartek 20 VI – przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać za liczny udział w Procesji. W szczególny sposób pragnę podziękować tym rodzinom, które przygotowały w tym roku piękne Ołtarze. Dziękuje Druhom Strażakom z pocztem sztandarowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki, Służbie Liturgicznej, Różom Różańcowym, Panom niosącym baldachim i figurę św. Józefa. Dziękuję również za udekorowanie domów oraz trasy przejścia procesji.
3. Kalendarz Liturgiczny:
W poniedziałek 24 VI – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
W piątek 28 VI – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w tym dniu o godzinie 8:00 i 18:00.
4. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Anieli Gał, Marii Tatar oraz Janowi Szostakowi. Na następny tydzień troskę o czystość naszego Kościoła powierzamy Paniom: Krystynie Tatar, Marii Macuga i Marii Dorula.
5. Pogrzeb śp. Heleny Gał będzie w sobotę 29 VI o godzinie 12:00, a modlitwy za zmarłą będą w piątek o godzinie 19:00 w naszym Kościele.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00