Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. Jak wspominałem tydzień temu Wydawnictwo Ikona z Bydgoszczy przygotowało album zatytułowany Kościoły Archidiecezji Krakowskiej. Z powodu lekkiego opóźnienia, albumy będzie można odebrać dopiero w niedzielę 22 IX. Zachęcam do nabycia tego wyjątkowego albumu, w którym jest po raz pierwszy ujęta nasza parafia w Stasikówce. Zamówiłem 150 sztuk, aby ten album się znalazł w każdej rodzinie. Cena jest promocyjna i wynosi 80 złotych. Dla porównania podobne ilustrowane albumy kosztują od 150 - 200 złotych. Można już  zapisać się w zakrystii, a za tydzień tylko odebrać. Osoby spoza naszej parafii również mogą ten album nabyć u nas, ponieważ są w nim wszystkie parafie w naszej diecezji.
2. W miniony piątek została otwarta i poświęcona Siłownia i Sala Cardio w naszej Remizie Strażackiej. W najbliższą sobotę i niedzielę (21-22IX) od godziny 17:00 -20:00 będą te sale dostępne, aby je obejrzeć. A od środy 25 września, będzie można nieodpłatnie skorzystać z Siłowni oraz pozostałego wyposażenia obu sal.
3. Kalendarz Liturgiczny:
W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana Biskupa.
W środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski.
W piątek – po Mszy świętej wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
W sobotę - święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
W przyszłą niedzielę przypada 22 dzień miesiąca, dlatego po Mszy św. o godzinie 16:00 zostanie odprawiona Nowenna do Św. Rity połączona z poświęceniem róż, namaszczeniem i ucałowaniem relikwii świętej. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć kolejny już raz Zespół Zbrucz z Ukrainy, który ubogaci śpiewem liturgię podczas Mszy świętych o godzinie 9:00, 11:00 i 16:00.
4. Bóg zapłać za ofiarę złożoną na kwiaty do Ogrodu Św. Rity Józefowi Pawlikowskiemu z Muru oraz pewnej rodzinie z Bukowiny Tatrzańskiej.
5. Spotkanie ministrantów służących w naszej parafii będzie w piątek o godzinie 19:00 w Kościele.
6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Pani: Izabeli Tylka, Agnieszce Tylka oraz Stanisławie Pawlikowskiej. Na następny tydzień troskę o czystość naszego Kościoła powierzamy Paniom: Marii Topór, Halinie Pawlikowskiej oraz Jadwidze Pawlikowskiej.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00