Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. Od niedzieli 1 XII rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Roraty w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7:00. Zapraszamy szczególnie dzieci, które będą losować codziennie Kapliczkę z figurką M.B. Niepokalanej oraz będą otrzymywać obrazki przygotowane przez Redakcję Małego Gościa Niedzielnego.
2. Bóg zapłać Pani Marii Jakubiuk za ufundowanie wieńca na tegoroczny Adwent.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 17:00. A w sobotę od godziny 9:00 odwiedziny chorych w domach.
4. Koło Radia Maryja zaprasza do wspólnej modlitwy za Ojczyznę – w poniedziałek 2 XII o godzinie 17:00 Msza święta, o 17:30 Różaniec, a po Różańcu spotkanie na plebanii.
5. Kalendarz liturgiczny:
We wtorek - wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
W środę - wspomnienie św. Barbary dziewicy i męczennicy.
W piątek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa.
W sobotę – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
W przyszłą niedzielę 8 XII przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Jest to również dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.
6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Marii Majerczyk, Małgorzacie Chowaniec oraz Lucynie Łukaszczyk. Na następny tydzień, troskę o czystość w naszym Kościele powierzamy Paniom: Janinie Sopata, Annie Chmiela oraz Stanisławowi Gał.
7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w piątek 6 XII o godzinie 19:00.
8. Gminne Przedszkole w Poroninie organizuje Mikołajkowe Oddawanie Krwi. Szczegóły na plakacie w gablotce przed Kościołem.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00