Aktualności
Parafia
Msze Św.
Sakramenty
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Duszp.


1. W niedzielę 23 lutego po Mszy świętej o godzinie 11:00 wystawienie N.S. i możliwość indywidualnego spotkania z Jezusem na Adoracji w ramach nabożeństwa 40 godzinnego. Porządek Adoracji jest wywieszony w gablotkach.
2. W środę 26 lutego rozpoczynamy kolejny w naszym życiu Okres Wielkiego Postu, który potrwa 6 tygodni. Msze święte w Środę Popielcową będą sprawowane o godz.: 8:00, 18:00 i 20:00.
Przez cały okres Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową w każdy piątek o godz. 17:15, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15:00. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali oraz Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w tych ważnych wielkopostnych nabożeństwach.
3. Rekolekcje w naszej Parafii odbędą się w 4n.WP. Rekolekcje wygłosi Ks. Andrzej Florczak.
4. Bóg zapłać Panu Stanisławowi Żegleniowi za przekazanie drewna opałowego dla naszej Parafii. W sposób szczególny pragnę podziękować dwóm Panom: Józefowi Gał Hrabiancynemu i Stanisławowi Gał Mariańskiemu, którzy przez 3 dni pracowali w lesie, ścinali, i porąbane już drewno przywieźli na plebanię. Bóg zapłać również Panom Józefowi Pawlikowskiemu Sakrosiowi i Józefowi Gał Powikowi, którzy również pomogli przy dostarczeniu tego drewna.
5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowana będzie w najbliższy piątek o godzinie 19:00.
6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Marii Majerczyk, Joannie Łukaszczyk oraz Joannie Pradziad. Na następny tydzień troskę o czystość naszego Kościoła powierzamy Paniom: Katarzynie Majerczyk, Dorocie Stasik oraz Zofii Maciczek.

Msze Święte
W NIEDZIELE
I ŚWIĘTA

9:00
11:00
16:00
20:00

Msze Święte
W DNI POWSZEDNIE

Pon., Śr., Pią. - 18:00
Wt., Czw., Sob. - 8:00