Ogłoszenia duszpasterskie 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Msze św. w naszym kościele w tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 8.00 rano. W niedziele o godz. 9.00, 11.00 i 20.00.
 • Dziś 14 IV rozpoczyna się XVI Tydzień Biblijny.
 • Po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam do adoracji Najśw. Sakramentu do godz. 11.00, a w tygodniu w poniedziałek, środę i piątek od godz. 17.00 do 18.00.
 1. Składka dzisiejsza na cele inwestycyjne naszej parafii.
 2. W miniony poniedziałek 08 IV w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego 42 osoby. Wyrażam serdeczną wdzięczność za to piękne i ważne zobowiązanie modlitwy o ratowanie życia poczętego i o dar macierzyństwa dla małżeństw nie mogących mieć dzieci.
 3. Uroczystość Rocznicy I Komunii św. dzieci z klasy czwartej będzie 3 maja w Urocz. NMP Królowej Polski na Mszy św. o godz. 11.00. uprzejmie proszę o krótkie spotkanie z rodzicami tych dzieci w najbliższą środę o godz. 19.00.
 4. Polecam kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.
 5. Ogłoszenie pani Wójt, – 24 kwietnia w godzinach 11.00 do 12.30, dla rolników sołectwa Stasikówka odbędzie się zbiórka folii po sianokiszonce. Miejsce zbiórki: Ząb, ul. Szlak Papieski obok nr 147. Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy Poronin: www.poronin.pl.
 6. Różaniec po Mszy św. o godz. 9.00 prowadzi dziś męska Róża św. Józefa, a za tydzień Róża Niepokalanego Serca Maryi.
 7. Bardzo dziękuję naszej młodzieży za uporządkowanie ogrodu św. Rity.
 8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Paniom: Dorocie Bobak, Annie Leśnickiej, Małgorzacie Galica. W tym tyg. troskę o czystość kościoła powierzamy Paniom: Małgorzacie Radkosz, Wioletcie Bugara-Pawlikowskiej i Elżbiecie Chowaniec.

Wszystkich Was Parafian i Gości Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza swoim błogosławieństwem. Szczęść Wam Boże!!