Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj tj. 4 XII pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. nabożeństwo do św. Ojca Pio i błogosławieństwo relikwiami Świętego.
 2. Dzisiaj 4 XII dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie po każdej Mszy św. można złożyć na ten cel ofiarę do puszek. Za każdy dar serca składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. Roraty w naszym Kościele codziennie o godz. 18:00
 4. Koło Radia Maryja zaprasza do wspólnej modlitwy za Ojczyznę jutro 5 XII podczas Mszy św. o godzinie 18:00. O godz. 17.30 Różaniec w intencji Ojczyzny. Po Mszy św., spotkanie Koła Radia Maryja na plebanii.
 5. Kalendarz liturgiczny:
 • We wtorek 6 XII – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa
 • W środę 7 XII – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
 • W czwartek 8 XII – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały poświęcenie medalików.
 1. Świece na stół wigilijny można nabywać codziennie po Mszach świętych w zakrystii.
 2. Polecam gorąco tygodnik katolicki „Gość Niedzielny”, jest w przedsionku do nabycia, cena 8 zł.
 3. W środę 7 XII przygotowujący się do sakramentu bierzmowania mają spotkanie w salce o godz. 16.30.
 4. Dziś 4 XII po Mszy św. o godz. 9.00 zmianka Różańca św. Dzisiaj Różaniec prowadzi Róża Niepokalanego Serca Maryi, w przyszłym tyg., Róża Matki Bożej Fatimskiej.
 5. W przyszłą niedzielę 11 XII składka na cele inwestycyjne w naszym kościele.
 6. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Państwu: Reginie Rzadkosz, Stanisławowi Rzadkosz, Annie Gracjasz. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy paniom: Annie Majerczyk, Agnieszce Kułach i Agnieszce Gał.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę obfitości łask przez wstawiennictwo patronów tego tygodnia, zwłaszcza św. Mikołaja, byśmy na jego wzór uczyli się miłości dobroczynnej, a Matka Boża Niepokalana niech wyprasza nam siły i mądrość do życia prawego i miłego Bogu.